Suche i ciepłe fundamenty i ściany

Ocieplenie i izolacje ścian pianką PUR natrysk pianką poliuretanową.
IZOPRO Warszawa tel.604-260-209

Zastosowania pianki do termoizolacji ścian

Ocieplone elewacje i zaizolowane fundamenty

Dużo lepiej, tzn. szybciej i sprawniej oddawanie ciepła następuje przez powierzchnie dachów niż ścian. Dlatego do izolacji dachów używa się grubszych warstw ocieplających, pianki, wełny lub innego medium izolacyjnego. Jak z tego wynika, oczywistym jest iż nie zaniedbujemy izolacji ścian oraz izolacji fundamentów i piwnic czy też generalnie budynku od strony gruntu. Jak wiadomo grunt jest bardziej wrażliwy termicznie niż powietrze, więc na styku fundamentów z gruntem musimy zawsze stosować izolacje: hydroizolację oraz termoizolację. Przyjmuje się, że do zaizolowania posadzek od gruntu potrzebne jest wykonanie izolacji np. z płyt styropianowych o grubości warstw około 30 cm. Izolacja fundamentów tradycyjnymi metodami to przyklejenie płyt styropianowych lub wełny mineralnej wewnątrz fundamentów oraz hydroizolacja po obu sronach ścian fundamentowych

Dobrze wykonane ocieplenie budynku przekłada się na ogromne oszczedności zwiazane z wydatkami na ogrzewanie pomieszczeń oraz co równie ważne zabezpieczenie budynku przed przyspieszoną degeneracją czynnikami atmosferycznymi, wilgocię, niskimi i/lub wysokimi temperaturami.

Rewelacyjna i rewolucyjna metoda natrysku pianki poliuretanowej umożliwia zaizolowanie fundamentów dużego domu w ciągu jednego dnia! Fundament zabezpieczony pianą PUR ma lepsze parametry ochrony cieplnej niż taki sam zabezpieczony wełną mineralną lub styropianem. Natryśnięta, wsprayowana piana utwardza się już po kilku sekundach, jednak wcześniej w stanie rozpylonego płynu wypełnia każdą szczelinę, każdy zakamarek, tworząc warstwę izolacji o cechach ciągłości. Bez szczelin, przez które może uciekać ciepło lub przenikać woda.

Oprócz ociepleń elewacji w tradycynym budownictwie IZOPRO WArszawa wykonuje ocieplenie ścian hal magazynowych, ocieplenie budynków inwentarskich, szybkie ocieplenie ścian budynków wykonanych w technologii konstrukcji stalowych, ze ścianami z nieocieplonych blach stalowych.

Zabezpieczone ściany i fundamenty

Realizacje IZOPRO Warszawa.

ocieplenie fundamentów

Nowoczesna i szybka metoda natryskowego zabezpieczenia budynków
Docieplenia IZOPRO - tel.604-260-209

Docieplenie dachu

Potwierdzona atestami, sprawdzona technologia docieplania dachów pianką ?= 0,020-0,023 W/mK.

Docieplenie poddaszy

Adaptacja poddaszy, trwała ochrona termiki pomieszczeń pod dachem.

Termoizolacja ścian

Poprawa termoizolacyjności ścian do normy U<0,3 W/m2K.

Izolacja fundamentów

Szybkie i 100% zabezpieczenie izolacyjne fundamentów budynku.

Hydroizolacja

Ochrona przeciwwodna i przeciwwilgociowa fundamentów, scian, dachów.

Izolacja akustyczna

Zabezpieczenia przed hałasem, izolacja przeciwdźwiękowa.